Blog

Znaczenie światła w dekoracjach sali weselnej


28 listopada 2015 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Art.Światło nie tylko w fotografii czy filmie odgrywa bardzo ważną rolę ale również w przypadku eventów i tego na co lubimy patrzeć lub przebywać w jego otoczeniu.Coraz częściej zaczynamy korzystać z możliwości podświetlania również sal weselnych. Za czasów kiedy wesela odbywały się na własnych podwórkach w zadaszonym namiocie lub klasycznej stodole nikt by o tym nawet nie pomyślał.

Jednak dzisiaj wybieramy coraz to piękniejsze sale. Coraz bardziej rosną nam wymagania co do wyglądu. Mimo, że na dzień poszukiwania mamy kilka typów szukamy dalej bo to jeszcze przysłowiowe „nie to czego szukamy”. Nasze wymagania są większe.

A być może wystarczy odpowiednio podświetlić otoczenie i nasze poszukiwania sali weselnej zakończyć właśnie na tym.
Być może różnica cenowa która zapłacilibyśmy za droższą i ładniejsza salą będzie zdecydowanie dużo mniejsza.

Dzięki podświetleniu nie tylko można stworzyć nastrój w określonym stylu ale również zamaskować niedoskonałości ścian czy innych części pomieszczenia. Umiejętne użycie świateł na prawdę może zrobić wrażenie na gościach, którzy wchodzą na salę weselną. Od ręki mamy zagwarantowaną pozytywną reakcję uczestnika imprezy. Jeszcze tylko dobra muzyka i dobre jedzenie i mamy gwarancję udanej imprezy weselnej.

Ciężko dzisiaj sobie wyobrazić jakikolwiek event lub imprezę bez minimalnej ilości sprzętu oświetleniowego, który często nawet przekracza koszty sprzętu nagłośnieniowego. Obecnie każdy zespół weselny posiada przynajmniej minimalną ilość świateł dyskotekowych.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć, które mogą posłużyć jako dobry przykład jak może wyglądać podświetlone otocznie i sala weselna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dekoracje światłem wykonane przez firmę:

Studio Light Dekoracje Światłem
Biała Podlaska
Marcin Zabielski

 

Komentarze