Blog

Kilka słów wstępu


8 marca 2014 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Art.


Niedługo Twój najpiękniejszy dzień w życiu. Zastanawiasz się w jaki sposób sprawić aby zorganizować go jak najpiękniej. Do tego czeka Cię spełnienie oczekiwań gości, których właśnie zrobiliście listę. Sposobów, aby uzyskać zamierzony efekt jest wiele.

Na swój ślub i wesele zapraszamy całą mieszankę różnych gości z rodziny. Nie są to więc ulubieni znajomi, z którymi słuchasz tej samej muzyki, spędzasz tak samo swój wolny czas. Musisz wziąć pod uwagę to czym się zadowolą Twoi goście i przy czym mogą się dobrze bawić.

Jest wiele spraw do ogarnięcia. Początkowo może się wydawać to niemożliwe. Odpowiednim sposobem uporania się z organizacją wesela będzie wyznaczenie sobie celów i ich konsekwentne realizowanie w czasie. Nie jest to proste zadanie.

Trzeba znaleźć odpowiedniego fotografa, kamerzystę, salę, zespół muzyczny lub DJ-a. Również takie elementy jak: wystrój wnętrz, zarówno kościoła i sali, zaproszenia i oczywiście Wasza uroda i wygląd.

Bialski Informator Ślubno-Weselny zawiera bazę firm z Białej Podlaskiej i sąsiednich okolic czyli również Siedlce, Terespol, Siemiatycze, Łuków, Łosice, Radzyń Podlaski, Parczew i Włodawa. Firmy są pogrupowana tematycznie.

Dzięki temu, że usługi są pogrupowane w niedalekim od siebie regionie nie musisz przeszukiwać całej sieci internetowej zastanawiając się skąd jest wybrany kamerzysta lub fotograf. W większości firm weselny są to usługi regionalne. Wyjątkiem w pokonaniu odległości może tu być zespół, który dojedzie w każde miejsce w Polsce. Jednak wiąże się do z dużymi kosztami, które mogą dwukrotnie zwiększyć koszty wynajęcia.

W kolejnych działach postaramy się Wam przybliżyć jak i o czym rozmawiać, aby nie przeoczyć żadnego szczegółu i żeby nie było za późno.

Często zastanawiając się nad firmą weselną szukamy odpowiedniego forum internetowego i pytamy o porady związane z danym panem kamerzystą, panią fotograf czy zespołem muzycznym. Zarówno tak jak podchodzimy z niechęcią do reklam firm obiecujących najlepiej wykonaną usługę tak samo powinniśmy z rezerwą podchodzić do opisów na forach.

Dlaczego?

Po pierwsze: każdy z nas ma inne oczekiwania i gusta. Nie ma rzeczy, która na każdym zrobi takie samo wrażenie zarówno pozytywne lub negatywne. Relacja z wesela przykładowego kolegi z forum, który opisuje, że grał u niego najlepszy zespół lub fotograf zrobił świetne zdjęcia może być niezgoda z Twoimi oczekiwaniami.

Po drugie: Konkurencja w usługach weselnych jest coraz większa, a internetowa anonimowość wykorzystywana na każdym kroku. Głównymi użytkownikami for internetowych są sami usługodawcy lub ich koledzy podszywający się pod zwykłych użytkowników. To oni właśnie starają się zrobić wszystko, abyś mógł ich zauważyć lub odwrócić swoją uwagę od konkurencji.

My proponujemy jednak abyście po przeczytaniu opinii sami ocenili co jest dla Was warte zainteresowania. Obejrzyjcie salę, DVD z wesela, posłuchajcie zespołu, zobaczcie zdjęcia.

Życzymy powodzenia

Bialski Ślub

Komentarze